Axsome Therapeutics
21 otwartych stanowisk29% zdalnieStany Zjednoczone
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 14% z 21 stanowisk
Sprzedaż58%
Ochrona zdrowia15%
Zarząd i kadra kierownicza12%
Finanse i prawo7%
Wsparcie IT i administracja5%
Bezpieczeństwo IT2%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (21)
41oferty, ostatnie 30 dni
11nowe, ostatnie 7 dni
21odrębne stanowiska (po 2 ogłoszeń)
10opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-09)
110otwarte na stronie, w dowolnym wieku
52mediana wieku, dni
7%IT (3)
0%w Europie (0)
29%zdalnie
54%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 110 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 445 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy29 · 71%
Zdalnie12 · 29%
Poziom doświadczenia
Senior12 · 29%
Staff9 · 22%
Obszar
Sprzedaż24 · 59%
Ochrona zdrowia6 · 15%
Zarząd i kadra kierownicza5 · 12%
Finanse i prawo3 · 7%
Wsparcie IT i administracja2 · 5%
Bezpieczeństwo IT1 · 2%
Kraje
Stany Zjednoczone41
Miasta
New York City13
Denver2
Kansas City1
Omaha1
Des Moines1
Minneapolis1
Evansville1
Peoria1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Manager, Sales Training and Development- USD 120K–140K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Sprzedaż
Oryginał: Medical Writer/Senior Medical Writer (Medical Affairs)- USD 110K–140K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Manager/Senior Manager, Market Research- USD 120K–165K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Kansas City, MO) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Omaha, NE) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Des Moines, IA) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Minneapolis, MN) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Evansville, IN) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Peoria, IL) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Milwaukee, WI) Oryginał: Regional Business Director, Long Term Care (Great Plains)- USD 195K–235K / rok
- Staff
- Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Associate Director, IT Business Solutions- USD 170K–190K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Wsparcie IT i administracja
- Python
- SQL
Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Columbus, OH) Oryginał: Specialty Account Manager, Sunosi (Denver, CO)- USD 110K–150K / rok
- Senior
- Sprzedaż
Oryginał: Senior Manager, Finance- USD 130K–150K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Finanse i prawo
Oryginał: Director, IT Operations- USD 195K–225K / rok
- Staff
- Wsparcie IT i administracja
Oryginał: Medical Science Liaison/Senior Medical Science Liaison, Sleep (Great Lakes Region)- USD 150K–200K / rok
- Senior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Senior Accountant- USD 82K–95K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Finanse i prawo
Oryginał: Specialty Account Manager, Sunosi (San Antonio, TX)- USD 110K–150K / rok
- Senior
- Sprzedaż
Oryginał: Clinical Trial Associate/Senior Clinical Trial Associate- USD 60K–80K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Specialty Account Manager, Sunosi (Reston, VA)- USD 110K–150K / rok
- Senior
- Sprzedaż
Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Louisville, KY) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Dayton, OH) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Pittsburgh W, PA) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Akron, OH) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Cleveland E, OH) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Fort Worth, TX) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Corpus Christi, TX) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Austin, TX) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Katy, TX) Oryginał: Specialty Account Manager, Long Term Care (Spring, TX) Oryginał: Associate Director/Director, Information Security - USD 170K–220K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Bezpieczeństwo IT
- Python
Oryginał: Manager, Clinical Budgets and Contracts- USD 115K–130K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Specialist/Senior Specialist, Clinical Budgets and Contracts- USD 80K–100K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Specialty Account Manager, Symbravo (Savannah, GA)- Senior
- Sprzedaż
Oryginał: Specialty Account Manager, Sunosi (Knoxville, TN)- USD 110K–150K / rok
- Senior
- Sprzedaż
Oryginał: Medical Science Liaison/Senior Medical Science Liaison, Alzheimer's Disease Agitation (West Region)- USD 150K–200K / rok
- Senior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Associate/Senior Associate, Investor Relations- USD 90K–115K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Finanse i prawo
Oryginał: Director/Senior Director, HEOR Modeling and Evidence Synthesis- USD 220K–285K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Field Access Manager (Rocky Mountains)- USD 140K–175K / rok
- Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Field Access Manager (Miami, FL)- USD 140K–175K / rok
- Zarząd i kadra kierownicza
- wymagany: hiszpański
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 271, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 23:41 UTC, treść: 3311761 bajtów.