RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← wstecz

Human Agency

3 otwarte stanowiska90% zdalnieStany ZjednoczoneKanada

Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży techUdział IT 0% z 3 stanowisk

Kreacja, media i copywriting30%
Marketing i komunikacja10%
Inne60%
10oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
3odrębne stanowiska (po 3.3 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-28)
104otwarte na stronie, w dowolnym wieku
225mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
90%zdalnie
60%z wynagrodzeniem

Masowe publikowanie: te same stanowiska są publikowane wiele razy (zwykle raz na kraj). Licz stanowiska, nie ogłoszenia.

Sygnał wielkości: 104 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 289 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
012
021
0355
0418
0513
060
075
080
099
101

Tryb pracy

Zdalnie9 · 90%
Nie podano trybu pracy1 · 10%

Poziom doświadczenia

Mid3 · 30%
Senior1 · 10%

Obszar

Kreacja, media i copywriting3 · 30%
Marketing i komunikacja1 · 10%

Kraje

Stany Zjednoczone9
Kanada3

Miasta

St. Louis2
Austin2
Boston1
San Francisco1
Chicago1
Toronto1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Video & Content Lead
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Bostonoryginał ↗
SeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Digital Designer (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·St Louisoryginał ↗
ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Digital Designer (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Austinoryginał ↗
ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Digital Designer (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·US or Canadaoryginał ↗
ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: AI Product Quality Specialist (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·San Franciscooryginał ↗
USD 20–30 / godz.Zdalnie
Oryginał: AI Product Quality Specialist (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicagooryginał ↗
USD 20–30 / godz.Zdalnie
Oryginał: AI Product Quality Specialist (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·St Louisoryginał ↗
USD 15–30 / godz.Zdalnie
Oryginał: AI Product Quality Specialist (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Torontooryginał ↗
USD 15–30 / godz.Zdalnie
Oryginał: AI Product Quality Specialist (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Austinoryginał ↗
USD 15–30 / godz.Zdalnie
Oryginał: AI Product Quality Specialist (Contractor)
Human Agency·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·US or Canadaoryginał ↗
USD 15–30 / godz.Zdalnie

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 18, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:17 UTC, treść: 1189965 bajtów.