RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 2 min temu
Polski
Zaloguj się
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← wstecz

HumanSignal

10 otwartych stanowisk42% zdalnieStany ZjednoczoneMalezjaTajlandia

AI i daneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 10% z 10 stanowisk

Produkt i design37%
Operacje i administracja10%
Zarządzanie projektami i programami10%
Zarząd i kadra kierownicza10%
QA i testowanie5%
Finanse i prawo5%
Kreacja, media i copywriting5%
Inne16%
19oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1.9 ogłoszeń)
7opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-12)
57otwarte na stronie, w dowolnym wieku
154mediana wieku, dni
5%IT (1)
0%w Europie (0)
42%zdalnie
89%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 57 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1620 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
121
011
020
0324
041
0510
060
070
080
092
1017

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy11 · 58%
Zdalnie8 · 42%

Poziom doświadczenia

Mid7 · 37%
Staff3 · 16%
Senior1 · 5%

Obszar

Produkt i design7 · 37%
Zarządzanie projektami i programami2 · 11%
Operacje i administracja2 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 11%
Kreacja, media i copywriting1 · 5%
QA i testowanie1 · 5%
Finanse i prawo1 · 5%

Kraje

Stany Zjednoczone11
Malezja1
Tajlandia1
Wietnam1
Republika Południowej Afryki1
Filipiny1
Indonezja1
Argentyna1

Miasta

Hoboken5
New York City3
San Francisco2
Columbus1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Audio Editor – Multitrack Dialogue (Remote, Freelance)
HumanSignal·AI i dane·Internationaloryginał ↗
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Delivery Lead
HumanSignal·AI i dane·San Francisco, Californiaoryginał ↗
USD 110K–140K / rokSeniorZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI i dane·Malaysia (Remote)oryginał ↗
USD 11,5 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Oryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI i dane·Thailand (Remote)oryginał ↗
USD 10,5 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Oryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI i dane·Vietnam (Remote)oryginał ↗
USD 9 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Oryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI i dane·South Africa (Remote)oryginał ↗
USD 9 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Oryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI i dane·Philippines (Remote)oryginał ↗
USD 9 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Oryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI i dane·Indonesia (Remote)oryginał ↗
USD 9 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Oryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI i dane·Argentina (Remote)oryginał ↗
USD 12 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Oryginał: Tech Ops Specialist (New York, NY)
HumanSignal·AI i dane·New York, NYoryginał ↗
USD 20–30 / godz.
Oryginał: Scene Assistant (New York, NY)
HumanSignal·AI i dane·New York, NYoryginał ↗
USD 20–30 / godz.Operacje i administracja
Oryginał: Director (New York, NY)
HumanSignal·AI i dane·New York, NYoryginał ↗
USD 30–75 / godz.StaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: QA Specialist
HumanSignal·AI i dane·Hoboken, NJoryginał ↗
USD 30–50 / godz.QA i testowanie
Oryginał: Tech Ops Specialist (Hoboken, NJ)
HumanSignal·AI i dane·Hoboken, NJoryginał ↗
USD 20–30 / godz.
Oryginał: Scene Assistant (Hoboken, NJ)
HumanSignal·AI i dane·Hoboken, NJoryginał ↗
USD 20–30 / godz.Operacje i administracja
Oryginał: Director (Hoboken, NJ)
HumanSignal·AI i dane·Hoboken, NJoryginał ↗
USD 30–75 / godz.StaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Improv & Voice Actors, Paid AI Research Study (NJ)
HumanSignal·AI i dane·Hoboken, NJoryginał ↗
USD 75 / godz.
Oryginał: Head of Central Quality and Project Enablement
HumanSignal·AI i dane·San Francisco, Californiaoryginał ↗
USD 140K–180K / rokStaffZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Field Data Collection Specialist (Columbus, OH)
HumanSignal·AI i dane·Columbus, Ohiooryginał ↗
Finanse i prawo

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 96, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (new_body) o 2026-10-24 08:12 UTC, treść: 585167 bajtów.