HumanSignal
10 otwartych stanowisk42% zdalnieStany ZjednoczoneMalezjaTajlandia
AI i daneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 10% z 10 stanowisk
Produkt i design37%
Operacje i administracja10%
Zarządzanie projektami i programami10%
Zarząd i kadra kierownicza10%
QA i testowanie5%
Finanse i prawo5%
Kreacja, media i copywriting5%
Inne16%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
19oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1.9 ogłoszeń)
7opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-12)
57otwarte na stronie, w dowolnym wieku
154mediana wieku, dni
5%IT (1)
0%w Europie (0)
42%zdalnie
89%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 57 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1620 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy11 · 58%
Zdalnie8 · 42%
Poziom doświadczenia
Mid7 · 37%
Staff3 · 16%
Senior1 · 5%
Obszar
Produkt i design7 · 37%
Zarządzanie projektami i programami2 · 11%
Operacje i administracja2 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 11%
Kreacja, media i copywriting1 · 5%
QA i testowanie1 · 5%
Finanse i prawo1 · 5%
Kraje
Stany Zjednoczone11
Malezja1
Tajlandia1
Wietnam1
Republika Południowej Afryki1
Filipiny1
Indonezja1
Argentyna1
Miasta
Hoboken5
New York City3
San Francisco2
Columbus1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Audio Editor – Multitrack Dialogue (Remote, Freelance)
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Lider/ka ds. Realizacji
7 dni temuOryginał: Delivery Lead
USD 110K–140K / rokSeniorZarządzanie projektami i programami
Grafik/czka Freelance - Trenowanie AI
8 dni temuOryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 11,5 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Grafik/czka Freelance - Trenowanie AI
9 dni temuOryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 10,5 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Grafik/czka Freelance - Trenowanie AI
9 dni temuOryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 9 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Grafik/czka Freelance - Trenowanie AI
9 dni temuOryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 9 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Grafik/czka Freelance - Trenowanie AI
9 dni temuOryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 9 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Grafik/czka Freelance - Trenowanie AI
9 dni temuOryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 9 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Grafik/czka Freelance - Trenowanie AI
9 dni temuOryginał: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 12 / godz.ZdalnieMidProdukt i design
Specjalista/ka ds. Tech Ops (New York, NY)
11 dni temuOryginał: Tech Ops Specialist (New York, NY)
USD 20–30 / godz.
Asystent/ka Planu (New York, NY)
11 dni temuOryginał: Scene Assistant (New York, NY)
USD 20–30 / godz.Operacje i administracja
Dyrektor/ka (New York, NY)
11 dni temuOryginał: Director (New York, NY)
USD 30–75 / godz.StaffZarząd i kadra kierownicza
Specjalista/ka ds. Tech Ops (Hoboken, NJ)
11 dni temuOryginał: Tech Ops Specialist (Hoboken, NJ)
USD 20–30 / godz.
Asystent/ka Planu (Hoboken, NJ)
11 dni temuOryginał: Scene Assistant (Hoboken, NJ)
USD 20–30 / godz.Operacje i administracja
Dyrektor/ka (Hoboken, NJ)
11 dni temuOryginał: Director (Hoboken, NJ)
USD 30–75 / godz.StaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Improv & Voice Actors, Paid AI Research Study (NJ)
USD 75 / godz.
Oryginał: Head of Central Quality and Project Enablement
USD 140K–180K / rokStaffZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Field Data Collection Specialist (Columbus, OH)
Finanse i prawo
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 96, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (new_body) o 2026-10-24 08:12 UTC, treść: 585167 bajtów.