RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 2 min temu
Polski
Zaloguj się
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← wstecz

Karat

9 otwartych stanowisk100% zdalnieStany ZjednoczoneIndie

Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 22% z 9 stanowisk

Produkt i design33%
Strategia, doradztwo i analiza22%
Sprzedaż11%
Data i Machine Learning11%
Full-stack11%
Marketing i komunikacja11%
9oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-24)
14otwarte na stronie, w dowolnym wieku
29mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
67%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 14 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 67 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
095
105

Tryb pracy

Zdalnie9 · 100%

Poziom doświadczenia

Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Mid1 · 11%

Obszar

Produkt i design3 · 33%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 22%
Full-stack1 · 11%
Data i Machine Learning1 · 11%
Sprzedaż1 · 11%
Marketing i komunikacja1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone6
Indie3

Miasta

Bengaluru3
San Francisco1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Community Engineer (SWE3), Brilliant Black Minds (United States)
Karat·Remote (United States - Select States)oryginał ↗
USD 157,3K–180,2K / rokZdalnietylko USAMidFull-stackJavaScriptPythonRuby
Oryginał: Senior Data Engineer (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)oryginał ↗
ZdalnieSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Principal Client Advisor - Tech (United States)
Karat·Remote (United States - San Francisco Bay Area ONLY)oryginał ↗
USD 150K–180K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Principal Client Advisor - FinServ (United States)
Karat·Remote (United States - New York Metropolitan ONLY)oryginał ↗
USD 1–250K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Solutions Engineer (United States)
Karat·Remote (United States - Select States ONLY)oryginał ↗
USD 130,5K–148,5K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedażSQL
Oryginał: Senior Director of Communications (United States)
Karat·Remote (United States - Select States)oryginał ↗
USD 223,2K–250K / rokZdalnietylko USAStaffMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Product Manager - Recruiter Experience (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)oryginał ↗
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Principal Product Manager - Hiring Manager Experience (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)oryginał ↗
ZdalnieStaffProdukt i design
Oryginał: Principal Product Manager - Interview Innovation (United States)
Karat·Remote (United States - Select States)oryginał ↗
USD 216K–227,5K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 93, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:19 UTC, treść: 150050 bajtów.