Karat
9 otwartych stanowisk100% zdalnieStany ZjednoczoneIndie
Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 22% z 9 stanowisk
Produkt i design33%
Strategia, doradztwo i analiza22%
Sprzedaż11%
Data i Machine Learning11%
Full-stack11%
Marketing i komunikacja11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-24)
14otwarte na stronie, w dowolnym wieku
29mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
67%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 14 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 67 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie9 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Mid1 · 11%
Obszar
Produkt i design3 · 33%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 22%
Full-stack1 · 11%
Data i Machine Learning1 · 11%
Sprzedaż1 · 11%
Marketing i komunikacja1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone6
Indie3
Miasta
Bengaluru3
San Francisco1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Community Engineer (SWE3), Brilliant Black Minds (United States)
USD 157,3K–180,2K / rokZdalnietylko USAMidFull-stackJavaScriptPythonRuby
Senior Data Engineer (India)
13 dni temuOryginał: Senior Data Engineer (India)
ZdalnieSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Principal Client Advisor - Tech (United States)
USD 150K–180K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Principal Client Advisor - FinServ (United States)
USD 1–250K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Senior Solutions Engineer (United States)
22 dni temuOryginał: Senior Solutions Engineer (United States)
USD 130,5K–148,5K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedażSQL
Oryginał: Senior Director of Communications (United States)
USD 223,2K–250K / rokZdalnietylko USAStaffMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Product Manager - Recruiter Experience (India)
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Principal Product Manager - Hiring Manager Experience (India)
ZdalnieStaffProdukt i design
Oryginał: Principal Product Manager - Interview Innovation (United States)
USD 216K–227,5K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 93, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:19 UTC, treść: 150050 bajtów.