Knock
5 otwartych stanowisk100% zdalnie
Fintech i płatnościFirma spoza branży techUdział IT 0% z 5 stanowisk
Operacje i administracja60%
Strategia, doradztwo i analiza20%
Inne20%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (5)
5oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-09)
8otwarte na stronie, w dowolnym wieku
14mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
80%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 8 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 54 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid2 · 40%
Junior2 · 40%
Obszar
Operacje i administracja3 · 60%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 20%
Kraje
brak danych
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Business Analyst - REMOTE
22 godz. temuOryginał: Business Analyst - REMOTE
USD 86,5K–114K / rokZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Lending Operations Specialist - Remote
USD 70K–75K / rokZdalnieMidOperacje i administracja
Closer/Funder Kredytów Hipotecznych - Remote
14 dni temuOryginał: Mortgage Closer/Funder - Remote
USD 61K–66K / rokZdalnieMid
Asystent/ka Doradcy Kredytowego - Remote
14 dni temuOryginał: Loan Officer Assistant - Remote
USD 51K–56K / rokZdalnieJuniorOperacje i administracja
Asystent/ka ds. Kredytów - Remote
14 dni temuOryginał: Loan Assistant - Remote
ZdalnieJuniorOperacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 18, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:17 UTC, treść: 133225 bajtów.