RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski

← wstecz

Knock

5 otwartych stanowisk100% zdalnie

Fintech i płatnościFirma spoza branży techUdział IT 0% z 5 stanowisk

Operacje i administracja60%
Strategia, doradztwo i analiza20%
Inne20%
5oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-09)
8otwarte na stronie, w dowolnym wieku
14mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
80%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 8 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 54 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
092
105

Tryb pracy

Zdalnie5 · 100%

Poziom doświadczenia

Mid2 · 40%
Junior2 · 40%

Obszar

Operacje i administracja3 · 60%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 20%

Kraje

brak danych

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Business Analyst - REMOTE
Knock·Fintech i płatności·Remoteoryginał ↗
USD 86,5K–114K / rokZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Lending Operations Specialist - Remote
Knock·Fintech i płatności·Remoteoryginał ↗
USD 70K–75K / rokZdalnieMidOperacje i administracja
Oryginał: Mortgage Closer/Funder - Remote
Knock·Fintech i płatności·Remoteoryginał ↗
USD 61K–66K / rokZdalnieMid
Oryginał: Loan Officer Assistant - Remote
Knock·Fintech i płatności·Remoteoryginał ↗
USD 51K–56K / rokZdalnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Loan Assistant - Remote
Knock·Fintech i płatności·Remoteoryginał ↗
ZdalnieJuniorOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 18, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:17 UTC, treść: 133225 bajtów.