Mission Lane
9 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone
Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćFirma spoza branży techUdział IT 0% z 9 stanowisk
Finanse i prawo67%
Operacje i administracja11%
Zarządzanie projektami i programami11%
Zarząd i kadra kierownicza11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-02)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
28mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 456 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie9 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff4 · 44%
Senior3 · 33%
Mid1 · 11%
Junior1 · 11%
Obszar
Finanse i prawo6 · 67%
Zarządzanie projektami i programami1 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 11%
Operacje i administracja1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Delivery Manager, Data & Models USD 117K–152K / rokZdalnietylko USASeniorZarządzanie projektami i programami Oryginał: Manager, Paid Acquisition & InvestmentUSD 118K–157K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo Oryginał: Business Manager, Credit Line Increase ProgramUSD 140K–160K / rokZdalnietylko USAMidFinanse i prawo Oryginał: Principal Delivery Manager, PortfolioUSD 145K–188K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo Oryginał: Director, AccountingUSD 158K–213K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo Oryginał: ParalegalUSD 95K–124K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo Oryginał: Senior Director, Platform Prioritization & DeliveryUSD 196K–243K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Operations Coordinator, Collections, Bilingual (Spanish-English)USD 18,11–20,16 / godz.ZdalnieJuniorFinanse i prawowymagany: hiszpański Oryginał: Senior Operations Lead, FraudUSD 55K–70K / rokZdalnietylko USASeniorOperacje i administracja Aktualność danych
Zapisane zapytania: 24, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:19 UTC, treść: 197862 bajtów.