RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Mission Lane

9 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone

Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćFirma spoza branży techUdział IT 0% z 9 stanowisk

Finanse i prawo67%
Operacje i administracja11%
Zarządzanie projektami i programami11%
Zarząd i kadra kierownicza11%
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-02)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
28mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 456 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
083
092
108

Tryb pracy

Zdalnie9 · 100%

Poziom doświadczenia

Staff4 · 44%
Senior3 · 33%
Mid1 · 11%
Junior1 · 11%

Obszar

Finanse i prawo6 · 67%
Zarządzanie projektami i programami1 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 11%
Operacje i administracja1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone9

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Senior Delivery Manager, Dane i Modele

Oryginał: Senior Delivery Manager, Data & Models
Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćRemote, United States
USD 117K–152K / rokZdalnietylko USASeniorZarządzanie projektami i programami
2 dni temuoryginał ↗

Dyrektor/ka, Księgowość

Oryginał: Director, Accounting
Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćRemote, United States
USD 158K–213K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo
22 dni temuoryginał ↗

Asystent/ka Prawny/a

Oryginał: Paralegal
Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćRemote, United States
USD 95K–124K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
23 dni temuoryginał ↗

Senior Lider/ka Operacji, Fraud

Oryginał: Senior Operations Lead, Fraud
Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćRemote, United States
USD 55K–70K / rokZdalnietylko USASeniorOperacje i administracja
28 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 24, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:19 UTC, treść: 197862 bajtów.