Machinify
18 otwartych stanowisk61% zdalnieStany Zjednoczone
Fintech i płatnościFirma spoza branży techUdział IT 0% z 18 stanowisk
Marketing i komunikacja22%
Ochrona zdrowia17%
Finanse i prawo17%
Operacje i administracja11%
Customer Success i obsługa klienta11%
Strategia, doradztwo i analiza11%
Zarząd i kadra kierownicza11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (18)
18oferty, ostatnie 30 dni
7nowe, ostatnie 7 dni
18odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
53otwarte na stronie, w dowolnym wieku
78mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
61%zdalnie
61%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 53 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 269 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie11 · 61%
Nie podano trybu pracy5 · 28%
Stacjonarnie2 · 11%
Poziom doświadczenia
Senior6 · 33%
Staff5 · 28%
Mid2 · 11%
Obszar
Marketing i komunikacja4 · 22%
Finanse i prawo3 · 17%
Ochrona zdrowia3 · 17%
Operacje i administracja2 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 11%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 11%
Customer Success i obsługa klienta2 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone18
Miasta
La Grange2
Dallas1
Lathrop1
Oferty z ostatnich 30 dni
Technik/czka Operacji Drukarskich
15 godz. temuOryginał: Print Operations Technician
USD 24 / godz.StacjonarnieOperacje i administracja
Analityk/czka ds. Operacji Finansowych
1 dzień temuOryginał: Finance Operations Analyst
USD 70K–80K / rokFinanse i prawo
Senior Dyrektor/ka, Ideacja Eksploracji Danych
1 dzień temuOryginał: Senior Director, Data Mining Ideation
StaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Medical Review Nurse - Commercial DME Auditor
Zdalnietylko USAOchrona zdrowia
Oryginał: Audit Policy Analyst, Post-Acute Services
Zdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Sr. Analityk/czka ds. Eksploracji Danych
4 dni temuOryginał: Data Mining Sr. Analyst
USD 125K–135K / rokZdalnietylko USASeniorStrategia, doradztwo i analiza
Analityk/czka Eksploracji Danych
4 dni temuOryginał: Data Mining Analyst
USD 80K–90K / rokZdalnietylko USAMidStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: IBR Policy and Content Development Analyst
USD 110–85K / rokZdalnietylko USAMidMarketing i komunikacja
Dyrektor/ka, Sukces Klienta
8 dni temuOryginał: Director, Client Success
StaffCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Content Innovation, Claims Editing – Specialty Pharmacy (Multiple Levels)
USD 135K–165K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Content Innovation, Claims Editing - NY Medicaid (Multiple Levels)
USD 135K–165K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Content Innovation, Claims Editing (Multiple Levels)
USD 135K–165K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Medical Review Nurse - CMS/RAC Auditor, Government Audits
Zdalnietylko USAOchrona zdrowia
Kierownik/czka, Urlopy i Nieobecności
16 dni temuOryginał: Manager, Leave of Absence
USD 100K–120K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Assistant General Counsel, Commercial Contracts (AI, Data & IP)
USD 225K–250K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Kierownik/czka, Operacje Zakupowe
18 dni temuOryginał: Manager, Procurement Operations
USD 125K–135K / rokStaffOperacje i administracja
Oryginał: Lead Medical Director - Claim Editing
StaffOchrona zdrowia
Oryginał: Client Services Operations Support Representative I (On-site)
StacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 215, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 12:16 UTC, treść: 893201 bajtów.