RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 9 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

Penn Interactive

3 otwarte stanowiska100% zdalnieKanadaStany Zjednoczone

Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 33% z 3 stanowisk

Data i Machine Learning40%
Finanse i prawo40%
Operacje i administracja20%
5oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
3odrębne stanowiska (po 1.7 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
34otwarte na stronie, w dowolnym wieku
56mediana wieku, dni
40%IT (2)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
40%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 34 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 129 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
066
074
088
0911
105

Tryb pracy

Zdalnie5 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 40%
Mid2 · 40%
Junior1 · 20%

Obszar

Data i Machine Learning2 · 40%
Finanse i prawo2 · 40%
Operacje i administracja1 · 20%

Kraje

Kanada3
Stany Zjednoczone2

Miasta

Toronto1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Data Engineer
Penn Interactive·Remote, United States oryginał ↗
USD 130K–175K / rokZdalnietylko USASeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Senior Data Engineer
CAD 130K–175K / rokZdalnieSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Sportsbook Trader, Live - Evenings & Weekends
Penn Interactive·United States, Remoteoryginał ↗
Zdalnietylko USAMidFinanse i prawo
Oryginał: Sportsbook Trader, Live - Evenings & Weekends
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Media Operations Associate - Evenings & Weekends
ZdalnieJuniorOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 55, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 06:13 UTC, treść: 539459 bajtów.