Penn Interactive
3 otwarte stanowiska100% zdalnieKanadaStany Zjednoczone
Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 33% z 3 stanowisk
Data i Machine Learning40%
Finanse i prawo40%
Operacje i administracja20%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (3)
5oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
3odrębne stanowiska (po 1.7 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
34otwarte na stronie, w dowolnym wieku
56mediana wieku, dni
40%IT (2)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
40%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 34 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 129 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 40%
Mid2 · 40%
Junior1 · 20%
Obszar
Data i Machine Learning2 · 40%
Finanse i prawo2 · 40%
Operacje i administracja1 · 20%
Kraje
Kanada3
Stany Zjednoczone2
Miasta
Toronto1
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Data Engineer
3 dni temuOryginał: Senior Data Engineer
USD 130K–175K / rokZdalnietylko USASeniorData i Machine LearningPythonSQL
Senior Data Engineer
3 dni temuOryginał: Senior Data Engineer
CAD 130K–175K / rokZdalnieSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Sportsbook Trader, Live - Evenings & Weekends
Zdalnietylko USAMidFinanse i prawo
Oryginał: Sportsbook Trader, Live - Evenings & Weekends
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Media Operations Associate - Evenings & Weekends
ZdalnieJuniorOperacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 55, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 06:13 UTC, treść: 539459 bajtów.