AG1
6 otwartych stanowisk83% zdalnieStany Zjednoczone
Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk
Zarząd i kadra kierownicza50%
Operacje i administracja17%
Finanse i prawo17%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
9otwarte na stronie, w dowolnym wieku
2mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
83%zdalnie
67%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 9 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 50 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 83%
Hybrydowo1 · 17%
Poziom doświadczenia
Staff4 · 67%
Senior2 · 33%
Obszar
Zarząd i kadra kierownicza3 · 50%
Finanse i prawo1 · 17%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 17%
Operacje i administracja1 · 17%
Kraje
Stany Zjednoczone6
Miasta
Chicago1
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Kierownik/czka, Rozwój Produktu
11 godz. temuOryginał: Senior Manager, Product Development
USD 115K–135K / rokHybrydowoStaffZarząd i kadra kierownicza
Senior Księgowy/a
11 godz. temuOryginał: Senior Accountant
USD 75K–90K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Oryginał: Director of Marketplace Channel Management (Amazon & TikTok Shop)
USD 145K–175K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Manager, Creator Commerce (TikTok Shop & Trybe)
USD 115K–130K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Manager, Contract Manufacturing
Zdalnietylko USAStaffInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Senior Project Manager, Operacje (Kontrakt)
18 dni temuOryginał: Senior Project Manager, Operations (Contract)
Zdalnietylko USASeniorOperacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 16, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:15 UTC, treść: 116979 bajtów.