RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 2 min temu
Polski
Zaloguj się
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← wstecz

AG1

6 otwartych stanowisk83% zdalnieStany Zjednoczone

Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk

Zarząd i kadra kierownicza50%
Operacje i administracja17%
Finanse i prawo17%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika17%
6oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
9otwarte na stronie, w dowolnym wieku
2mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
83%zdalnie
67%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 9 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 50 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
093
106

Tryb pracy

Zdalnie5 · 83%
Hybrydowo1 · 17%

Poziom doświadczenia

Staff4 · 67%
Senior2 · 33%

Obszar

Zarząd i kadra kierownicza3 · 50%
Finanse i prawo1 · 17%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 17%
Operacje i administracja1 · 17%

Kraje

Stany Zjednoczone6

Miasta

Chicago1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Manager, Product Development
AG1·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Chicago, ILoryginał ↗
USD 115K–135K / rokHybrydowoStaffZarząd i kadra kierownicza

Senior Księgowy/a

11 godz. temu
Oryginał: Senior Accountant
AG1·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote - US oryginał ↗
USD 75K–90K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Oryginał: Director of Marketplace Channel Management (Amazon & TikTok Shop)
AG1·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote - US oryginał ↗
USD 145K–175K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Manager, Creator Commerce (TikTok Shop & Trybe)
AG1·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote - US oryginał ↗
USD 115K–130K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Manager, Contract Manufacturing
AG1·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote - US oryginał ↗
Zdalnietylko USAStaffInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Senior Project Manager, Operations (Contract)
AG1·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote - US oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 16, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:15 UTC, treść: 116979 bajtów.