Sayari
6 otwartych stanowisk67% zdalnieStany ZjednoczoneWielka BrytaniaZjednoczone Emiraty Arabskie
LogistykaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 33% z 6 stanowisk
Strategia, doradztwo i analiza44%
Sprzedaż22%
Programowanie (ogólne)22%
HR / kadry / rekrutacja11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.5 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
20otwarte na stronie, w dowolnym wieku
35mediana wieku, dni
22%IT (2)
33%w Europie (3)
67%zdalnie
56%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 20 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 407 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 67%
Nie podano trybu pracy3 · 33%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 22%
Staff1 · 11%
Obszar
Strategia, doradztwo i analiza4 · 44%
Programowanie (ogólne)2 · 22%
Sprzedaż2 · 22%
HR / kadry / rekrutacja1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Wielka Brytania3
Zjednoczone Emiraty Arabskie1
Miasta
London3
Oferty z ostatnich 30 dni
Forward Deployed Engineer I (Remote, US)
10 godz. temuOryginał: Forward Deployed Engineer I (Remote, US)
USD 160K–180K / rokZdalnietylko USAProgramowanie (ogólne)PythonSQL
Oryginał: Field Intelligence Analyst (Tokyo, Singapore, Canberra)
ZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Field Intelligence Analyst (Remote, UAE)
ZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Field Intelligence Analyst (London, UK)
Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Field Intelligence Analyst (Remote, US)
USD 1–2 / godz.Zdalnietylko USAStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Recruiting Operations Coordinator (Remote, US)
USD 38–46 / godz.Zdalnietylko USAHR / kadry / rekrutacja
Forward Deployed Engineer (UK)
17 dni temuOryginał: Forward Deployed Engineer (UK)
GBP 100K–110K / rokSeniorProgramowanie (ogólne)PythonSQL
Oryginał: Sr. Mgr, Sales Compensation Operations (Remote, US)
USD 185K–205K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Strategic Account Director - Financial Services
StaffSprzedaż
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 96, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 08:13 UTC, treść: 221662 bajtów.