RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 4 min temu
Polski
Zaloguj się
Denne side findes på Dansk.Skift×

← wstecz

Sayari

6 otwartych stanowisk67% zdalnieStany ZjednoczoneWielka BrytaniaZjednoczone Emiraty Arabskie

LogistykaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 33% z 6 stanowisk

Strategia, doradztwo i analiza44%
Sprzedaż22%
Programowanie (ogólne)22%
HR / kadry / rekrutacja11%
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.5 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
20otwarte na stronie, w dowolnym wieku
35mediana wieku, dni
22%IT (2)
33%w Europie (3)
67%zdalnie
56%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 20 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 407 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
061
072
084
094
108

Tryb pracy

Zdalnie6 · 67%
Nie podano trybu pracy3 · 33%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 22%
Staff1 · 11%

Obszar

Strategia, doradztwo i analiza4 · 44%
Programowanie (ogólne)2 · 22%
Sprzedaż2 · 22%
HR / kadry / rekrutacja1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone4
Wielka Brytania3
Zjednoczone Emiraty Arabskie1

Miasta

London3

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Forward Deployed Engineer I (Remote, US)
Sayari·Logistyka·Remote - USoryginał ↗
USD 160K–180K / rokZdalnietylko USAProgramowanie (ogólne)PythonSQL
Oryginał: Field Intelligence Analyst (Tokyo, Singapore, Canberra)
Sayari·Logistyka·Remote - APACoryginał ↗
ZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Field Intelligence Analyst (Remote, UAE)
Sayari·Logistyka·Remote - UAEoryginał ↗
ZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Field Intelligence Analyst (London, UK)
Sayari·Logistyka·London, UKoryginał ↗
Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Field Intelligence Analyst (Remote, US)
Sayari·Logistyka·Remote - USoryginał ↗
USD 1–2 / godz.Zdalnietylko USAStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Recruiting Operations Coordinator (Remote, US)
Sayari·Logistyka·Remote - USoryginał ↗
USD 38–46 / godz.Zdalnietylko USAHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Forward Deployed Engineer (UK)
Sayari·Logistyka·London, UKoryginał ↗
GBP 100K–110K / rokSeniorProgramowanie (ogólne)PythonSQL
Oryginał: Sr. Mgr, Sales Compensation Operations (Remote, US)
Sayari·Logistyka·Remote - USoryginał ↗
USD 185K–205K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Strategic Account Director - Financial Services
Sayari·Logistyka·London, England, United Kingdomoryginał ↗
StaffSprzedaż

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 96, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 08:13 UTC, treść: 221662 bajtów.