Study.com C
2 otwarte stanowiska100% zdalnieIndieFilipinyStany Zjednoczone
Technologie edukacyjneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 2 stanowisk
Kreacja, media i copywriting60%
Marketing i komunikacja40%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (2)
5oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
2odrębne stanowiska (po 2.5 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-24)
37otwarte na stronie, w dowolnym wieku
162mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 37 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 518 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 40%
Obszar
Kreacja, media i copywriting3 · 60%
Marketing i komunikacja2 · 40%
Kraje
Indie2
Filipiny2
Stany Zjednoczone1
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Graphic Design Course Editor (Contract)
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Graphic Design Course Editor (Contract)
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Graphic Design Course Editor (Contract)
Zdalnietylko USAKreacja, media i copywriting
Oryginał: Remote SEO Content Editor – AI Search & AEO
ZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Remote SEO Content Editor – AI Search & AEO
ZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 16, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (new_body) o 2026-10-24 04:22 UTC, treść: 309370 bajtów.