RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Zaloguj się
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← wstecz

Study.com C

2 otwarte stanowiska100% zdalnieIndieFilipinyStany Zjednoczone

Technologie edukacyjneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 2 stanowisk

Kreacja, media i copywriting60%
Marketing i komunikacja40%
5oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
2odrębne stanowiska (po 2.5 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-24)
37otwarte na stronie, w dowolnym wieku
162mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 37 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 518 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

112
120
010
021
033
041
051
063
070
086
094
105

Tryb pracy

Zdalnie5 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 40%

Obszar

Kreacja, media i copywriting3 · 60%
Marketing i komunikacja2 · 40%

Kraje

Indie2
Filipiny2
Stany Zjednoczone1

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Graphic Design Course Editor (Contract)
Study.com C·Technologie edukacyjne·Remote Indiaoryginał ↗
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Graphic Design Course Editor (Contract)
Study.com C·Technologie edukacyjne·Remote Philippinesoryginał ↗
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Graphic Design Course Editor (Contract)
Study.com C·Technologie edukacyjne·Remote USoryginał ↗
Zdalnietylko USAKreacja, media i copywriting
Oryginał: Remote SEO Content Editor – AI Search & AEO
Study.com C·Technologie edukacyjne·Remote Indiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Remote SEO Content Editor – AI Search & AEO
Study.com C·Technologie edukacyjne·Remote Philippinesoryginał ↗
ZdalnieSeniorMarketing i komunikacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 16, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (new_body) o 2026-10-24 04:22 UTC, treść: 309370 bajtów.