Udacity
5 otwartych stanowisk100% zdalnieKanada
Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 20% z 5 stanowisk
Edukacja i nauczanie29%
Wsparcie IT i administracja14%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja14%
Inne43%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (5)
7oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1.4 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
24otwarte na stronie, w dowolnym wieku
170mediana wieku, dni
14%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 24 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1765 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie7 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid3 · 43%
Obszar
Edukacja i nauczanie2 · 29%
Wsparcie IT i administracja1 · 14%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja1 · 14%
Kraje
Kanada1
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Community Moderator (External Contractor) - UAE
Zdalnie
Oryginał: Community Moderator (External Contractor) - USA/Canada
Zdalnie
Oryginał: Community Moderator (External Contractor) - India
Zdalnie
Oryginał: SAP Authorized Trainer - United States & Canada
ZdalnieWsparcie IT i administracja
Specjalista/ka ds. Utrzymania na Dyżurze, School Of Programming - Rola Kontraktowa (India)
18 dni temuOryginał: On-Call Maintenance Specialist, School Of Programming - Contract Role (India)
ZdalnieMidEdukacja i nauczanie
Oryginał: On-Call Maintenance Specialist, Data Science - Contract Role (India)
ZdalnieMidRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: On-Call Maintenance Specialist, School of Cloud - Contract Role (India)
ZdalnieMidEdukacja i nauczanie
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 102, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 14:14 UTC, treść: 333745 bajtów.