RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← wstecz

Udacity

5 otwartych stanowisk100% zdalnieKanada

Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 20% z 5 stanowisk

Edukacja i nauczanie29%
Wsparcie IT i administracja14%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja14%
Inne43%
7oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1.4 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
24otwarte na stronie, w dowolnym wieku
170mediana wieku, dni
14%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 24 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1765 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

112
120
011
023
030
040
055
060
071
081
090
107

Tryb pracy

Zdalnie7 · 100%

Poziom doświadczenia

Mid3 · 43%

Obszar

Edukacja i nauczanie2 · 29%
Wsparcie IT i administracja1 · 14%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja1 · 14%

Kraje

Kanada1

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Community Moderator (External Contractor) - UAE
Zdalnie
Oryginał: Community Moderator (External Contractor) - USA/Canada
Zdalnie
Oryginał: Community Moderator (External Contractor) - India
Zdalnie
Oryginał: SAP Authorized Trainer - United States & Canada
Udacity·US, Canada (Remote / Onsite)oryginał ↗
ZdalnieWsparcie IT i administracja
Oryginał: On-Call Maintenance Specialist, School Of Programming - Contract Role (India)
ZdalnieMidEdukacja i nauczanie
Oryginał: On-Call Maintenance Specialist, Data Science - Contract Role (India)
ZdalnieMidRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: On-Call Maintenance Specialist, School of Cloud - Contract Role (India)
ZdalnieMidEdukacja i nauczanie

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 102, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 14:14 UTC, treść: 333745 bajtów.