ZipRecruiter
7 otwartych stanowisk29% zdalnieStany Zjednoczone
MarketplaceFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 29% z 7 stanowisk
Produkt i design43%
Wsparcie IT i administracja14%
Nauka i badania14%
Programowanie (ogólne)14%
Zarząd i kadra kierownicza14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
7oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
44otwarte na stronie, w dowolnym wieku
109mediana wieku, dni
29%IT (2)
0%w Europie (0)
29%zdalnie
86%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 44 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 2170 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo5 · 71%
Zdalnie2 · 29%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 71%
Junior1 · 14%
Obszar
Produkt i design3 · 43%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 14%
Nauka i badania1 · 14%
Wsparcie IT i administracja1 · 14%
Programowanie (ogólne)1 · 14%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Miasta
Santa Monica7
Oferty z ostatnich 30 dni
Kierownik/czka ds. Decision Science
1 dzień temuOryginał: Decision Science Manager
USD 177,5K–235K / rokZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Sr. Decision Scientist, Mobile
2 dni temuOryginał: Sr. Decision Scientist, Mobile
USD 147,5K–175K / rokZdalnieSeniorNauka i badania
Technik/czka Wsparcia IT
16 dni temuOryginał: IT Support Technician
USD 27,75 / godz.HybrydowoWsparcie IT i administracja
Sr. Product Manager, Identity & Apply
16 dni temuOryginał: Sr. Product Manager, Identity & Apply
USD 175K–235K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Lead Product Manager, Identity & Apply
USD 200K–255K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Sr. Product Manager, Employer ATS
18 dni temuOryginał: Sr. Product Manager, Employer ATS
USD 175K–235K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Software Engineer - Absolwent/ka
29 dni temuOryginał: Software Engineer - New Grad
HybrydowoJuniorProgramowanie (ogólne)C++GolangJava
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 94, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 06:15 UTC, treść: 455375 bajtów.