RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← wstecz

ZipRecruiter

7 otwartych stanowisk29% zdalnieStany Zjednoczone

MarketplaceFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 29% z 7 stanowisk

Produkt i design43%
Wsparcie IT i administracja14%
Nauka i badania14%
Programowanie (ogólne)14%
Zarząd i kadra kierownicza14%
7oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
44otwarte na stronie, w dowolnym wieku
109mediana wieku, dni
29%IT (2)
0%w Europie (0)
29%zdalnie
86%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 44 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 2170 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
034
041
050
064
073
083
0911
106

Tryb pracy

Hybrydowo5 · 71%
Zdalnie2 · 29%

Poziom doświadczenia

Senior5 · 71%
Junior1 · 14%

Obszar

Produkt i design3 · 43%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 14%
Nauka i badania1 · 14%
Wsparcie IT i administracja1 · 14%
Programowanie (ogólne)1 · 14%

Kraje

Stany Zjednoczone7

Miasta

Santa Monica7

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Decision Science Manager
ZipRecruiter·Marketplace·Santa Monica, CA/Remoteoryginał ↗
USD 177,5K–235K / rokZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Sr. Decision Scientist, Mobile
ZipRecruiter·Marketplace·Santa Monica, CA/Remoteoryginał ↗
USD 147,5K–175K / rokZdalnieSeniorNauka i badania
Oryginał: IT Support Technician
ZipRecruiter·Marketplace·Santa Monica, CAoryginał ↗
USD 27,75 / godz.HybrydowoWsparcie IT i administracja
Oryginał: Sr. Product Manager, Identity & Apply
ZipRecruiter·Marketplace·Santa Monica, CAoryginał ↗
USD 175K–235K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Lead Product Manager, Identity & Apply
ZipRecruiter·Marketplace·Santa Monica, CAoryginał ↗
USD 200K–255K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Sr. Product Manager, Employer ATS
ZipRecruiter·Marketplace·Santa Monica, CAoryginał ↗
USD 175K–235K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Software Engineer - New Grad
ZipRecruiter·Marketplace·Santa Monica, CAoryginał ↗
HybrydowoJuniorProgramowanie (ogólne)C++GolangJava

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 94, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 06:15 UTC, treść: 455375 bajtów.