RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Zaloguj się
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← wstecz

Feedzai

4 otwarte stanowiska100% zdalniePortugaliaStany ZjednoczoneKolumbia

Fintech i płatnościFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 4 stanowisk

Finanse i prawo50%
Marketing i komunikacja25%
Kreacja, media i copywriting25%
4oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
4odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
20otwarte na stronie, w dowolnym wieku
78mediana wieku, dni
0%IT (0)
50%w Europie (2)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 20 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 2662 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
123
010
020
031
040
050
061
072
083
095
103

Tryb pracy

Zdalnie4 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 50%
Mid1 · 25%

Obszar

Finanse i prawo2 · 50%
Kreacja, media i copywriting1 · 25%
Marketing i komunikacja1 · 25%

Kraje

Portugalia2
Stany Zjednoczone1
Kolumbia1

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Risk & AI Business Analyst
Feedzai·Fintech i płatności·Portugaloryginał ↗
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Instructional Designer
Feedzai·Fintech i płatności·Portugaloryginał ↗
ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Senior Integrated Campaign Manager
Feedzai·Fintech i płatności·US Remote oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Risk&AI Manager
Feedzai·Fintech i płatności·Colombia Remoteoryginał ↗
ZdalnieFinanse i prawo

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 39, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:25 UTC, treść: 239094 bajtów.