Feedzai
4 otwarte stanowiska100% zdalniePortugaliaStany ZjednoczoneKolumbia
Fintech i płatnościFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 4 stanowisk
Finanse i prawo50%
Marketing i komunikacja25%
Kreacja, media i copywriting25%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (4)
4oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
4odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
20otwarte na stronie, w dowolnym wieku
78mediana wieku, dni
0%IT (0)
50%w Europie (2)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 20 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 2662 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie4 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 50%
Mid1 · 25%
Obszar
Finanse i prawo2 · 50%
Kreacja, media i copywriting1 · 25%
Marketing i komunikacja1 · 25%
Kraje
Portugalia2
Stany Zjednoczone1
Kolumbia1
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Business Analyst ds. Ryzyka i AI
3 dni temuOryginał: Senior Risk & AI Business Analyst
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Projektant/ka Szkoleń
10 dni temuOryginał: Instructional Designer
ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Senior Integrated Campaign Manager
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 39, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:25 UTC, treść: 239094 bajtów.