Mirum Pharmaceuticals
10 otwartych stanowiskStany ZjednoczoneSzwajcaria
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 10 stanowisk
Zarząd i kadra kierownicza30%
Zarządzanie projektami i programami20%
Sprzedaż10%
HR / kadry / rekrutacja10%
Ochrona zdrowia10%
Operacje i administracja10%
Finanse i prawo10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
10oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
71otwarte na stronie, w dowolnym wieku
51mediana wieku, dni
0%IT (0)
10%w Europie (1)
0%zdalnie
70%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 71 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 193 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo9 · 90%
Nie podano trybu pracy1 · 10%
Poziom doświadczenia
Staff7 · 70%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 20%
Senior1 · 10%
Obszar
Zarząd i kadra kierownicza3 · 30%
Zarządzanie projektami i programami2 · 20%
HR / kadry / rekrutacja1 · 10%
Ochrona zdrowia1 · 10%
Operacje i administracja1 · 10%
Sprzedaż1 · 10%
Finanse i prawo1 · 10%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Szwajcaria1
Miasta
Foster City8
Zug1
Baltimore1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Vice President, Program Leadership (Launch Products)HybrydowoKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza Oryginał: Executive Vice President, Head of InternationalHybrydowoKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza Oryginał: Senior Manager, Program ManagementUSD 180K–200K / rokHybrydowoStaffZarządzanie projektami i programami Oryginał: Senior Director, HR Business PartnerUSD 270K–290K / rokHybrydowoStaffHR / kadry / rekrutacja Oryginał: Director, Regulatory Project ManagementUSD 230K–250K / rokHybrydowoStaffZarządzanie projektami i programami Oryginał: Director, Clinical PharmacologyUSD 230K–250K / rokHybrydowoStaffOchrona zdrowia Oryginał: Associate Director, Commercial OperationsHybrydowoStaffOperacje i administracja Oryginał: Therapeutic Account Manager, Liver - BaltimoreUSD 180K–200K / rokSeniorSprzedaż Oryginał: Senior Director, Regulatory AffairsUSD 280K–310K / rokHybrydowoStaffFinanse i prawo Oryginał: Senior Director, Shared ServicesUSD 280K–300K / rokHybrydowoStaffZarząd i kadra kierownicza Aktualność danych
Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:25 UTC, treść: 929476 bajtów.