Vay
10 otwartych stanowisk10% zdalnieStany Zjednoczone
Mobilność i motoryzacjaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 10% z 10 stanowisk
Customer Success i obsługa klienta50%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika20%
Backend10%
HR / kadry / rekrutacja10%
Transport i kierowcy10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
10oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
26mediana wieku, dni
10%IT (1)
0%w Europie (0)
10%zdalnie
40%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1002 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy9 · 90%
Zdalnie1 · 10%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 30%
Staff1 · 10%
Mid1 · 10%
Obszar
Customer Success i obsługa klienta5 · 50%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 20%
Backend1 · 10%
HR / kadry / rekrutacja1 · 10%
Transport i kierowcy1 · 10%
Kraje
Stany Zjednoczone10
Miasta
Las Vegas7
Austin3
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Field Support Agent - Full time
USD 15 / godz.Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Field Support Agent - Part Time
USD 15 / godz.Customer Success i obsługa klienta
Head of Customer Experience & Automation
4 dni temuOryginał: Head of Customer Experience & Automation
StaffCustomer Success i obsługa klienta
Senior Technik/czka Pojazdów
9 dni temuOryginał: Senior Vehicle Technician
SeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Technik/czka Pojazdów
12 dni temuOryginał: Vehicle Technician
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Agent/ka Wsparcia Terenowego (Zmiana Nocna)
17 dni temuOryginał: Field Support Agent (Night Shift)
USD 15 / godz.Customer Success i obsługa klienta
Senior Talent Partner, Operacje
26 dni temuOryginał: Senior Talent Partner, Operations
SeniorHR / kadry / rekrutacja
Remote Kierowca, część etatu
26 dni temuOryginał: Remote Driver, Part-Time
USD 25 / godz.ZdalnieMidTransport i kierowcy
Przedstawiciel/ka Obsługi Klienta
28 dni temuOryginał: Customer Support Representative
Customer Success i obsługa klienta
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 47, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 19:16 UTC, treść: 177076 bajtów.