RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 4 min temu
Polski

← wstecz

Vay

10 otwartych stanowisk10% zdalnieStany Zjednoczone

Mobilność i motoryzacjaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 10% z 10 stanowisk

Customer Success i obsługa klienta50%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika20%
Backend10%
HR / kadry / rekrutacja10%
Transport i kierowcy10%
10oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
26mediana wieku, dni
10%IT (1)
0%w Europie (0)
10%zdalnie
40%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1002 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
083
093
107

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy9 · 90%
Zdalnie1 · 10%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 30%
Staff1 · 10%
Mid1 · 10%

Obszar

Customer Success i obsługa klienta5 · 50%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 20%
Backend1 · 10%
HR / kadry / rekrutacja1 · 10%
Transport i kierowcy1 · 10%

Kraje

Stany Zjednoczone10

Miasta

Las Vegas7
Austin3

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Field Support Agent - Full time
Vay·Mobilność i motoryzacja·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
USD 15 / godz.Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Field Support Agent - Part Time
Vay·Mobilność i motoryzacja·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
USD 15 / godz.Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Head of Customer Experience & Automation
Vay·Mobilność i motoryzacja·Las Vegas, Nevada, United Statesoryginał ↗
StaffCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Senior Vehicle Technician
Vay·Mobilność i motoryzacja·Las Vegas, Nevada, United Statesoryginał ↗
SeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Senior Backend Engineer
Vay·Mobilność i motoryzacja·Las Vegas, Nevada, United Statesoryginał ↗
SeniorBackendCC++Golang
Oryginał: Vehicle Technician
Vay·Mobilność i motoryzacja·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Field Support Agent (Night Shift)
Vay·Mobilność i motoryzacja·Las Vegas, Nevada, United Statesoryginał ↗
USD 15 / godz.Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Senior Talent Partner, Operations
Vay·Mobilność i motoryzacja·Las Vegas, Nevada, United Statesoryginał ↗
SeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Remote Driver, Part-Time
Vay·Mobilność i motoryzacja·Las Vegas, Nevada, United Statesoryginał ↗
USD 25 / godz.ZdalnieMidTransport i kierowcy
Oryginał: Customer Support Representative
Vay·Mobilność i motoryzacja·Las Vegas, Nevada, United Statesoryginał ↗
Customer Success i obsługa klienta

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 47, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 19:16 UTC, treść: 177076 bajtów.