RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Pivotal Health

10 otwartych stanowisk50% zdalnieStany Zjednoczone

Health techFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 30% z 10 stanowisk

Finanse i prawo20%
Sprzedaż10%
Data i Machine Learning10%
Full-stack10%
Marketing i komunikacja10%
Wsparcie IT i administracja10%
Operacje i administracja10%
Zarządzanie projektami i programami10%
10oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-01)
21otwarte na stronie, w dowolnym wieku
34mediana wieku, dni
30%IT (3)
0%w Europie (0)
50%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 21 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 145 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
062
070
085
095
109

Tryb pracy

Zdalnie5 · 50%
Hybrydowo5 · 50%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 30%
Mid3 · 30%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%

Obszar

Finanse i prawo2 · 20%
Marketing i komunikacja1 · 10%
Operacje i administracja1 · 10%
Full-stack1 · 10%
Data i Machine Learning1 · 10%
Sprzedaż1 · 10%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 10%
Zarządzanie projektami i programami1 · 10%

Kraje

Stany Zjednoczone10

Miasta

Williamsburg8
Santa Monica5

Oferty z ostatnich 30 dni

Growth Marketing Manager

Oryginał: Growth Marketing Manager
Health techRemote - US | Williamsburg, NY | Santa Monica, CA
  • USD 130K–165K / rok
  • Zdalnie
  • tylko USA
  • Senior
  • Marketing i komunikacja
22 godz. temuoryginał ↗

Analityk/czka Danych Finansowych

Oryginał: Financial Data Analyst
Health techWilliamsburg, NY | Williamsburg, NY | Remote - US | Santa Monica, CA
  • USD 125K–170K / rok
  • Hybrydowo
  • Mid
  • Data i Machine Learning
  • SQL
18 dni temuoryginał ↗

Senior Kierownik/czka ds. Wdrożeń

Oryginał: Senior Implementation Manager
Health techRemote - US | Williamsburg, NY | Remote - US
  • USD 120K–140K / rok
  • Zdalnie
  • tylko USA
  • Senior
  • Zarządzanie projektami i programami
24 dni temuoryginał ↗

Analityk/czka ds. Zobowiązań

Oryginał: Accounts Payable Analyst
Health techWilliamsburg, NY | Williamsburg, NY | Remote - US
  • USD 80K–100K / rok
  • Hybrydowo
  • Mid
  • Finanse i prawo
24 dni temuoryginał ↗

IT Manager

Oryginał: IT Manager
Health techWilliamsburg, NY | Williamsburg, NY | Remote - US
  • USD 130K–175K / rok
  • Hybrydowo
  • Staff
  • Wsparcie IT i administracja
26 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 146, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 19:06 UTC, treść: 373674 bajtów.