Pivotal Health
10 otwartych stanowisk50% zdalnieStany Zjednoczone
Health techFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 30% z 10 stanowisk
Finanse i prawo20%
Sprzedaż10%
Data i Machine Learning10%
Full-stack10%
Marketing i komunikacja10%
Wsparcie IT i administracja10%
Operacje i administracja10%
Zarządzanie projektami i programami10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
10oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-01)
21otwarte na stronie, w dowolnym wieku
34mediana wieku, dni
30%IT (3)
0%w Europie (0)
50%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 21 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 145 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 50%
Hybrydowo5 · 50%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 30%
Mid3 · 30%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%
Obszar
Finanse i prawo2 · 20%
Marketing i komunikacja1 · 10%
Operacje i administracja1 · 10%
Full-stack1 · 10%
Data i Machine Learning1 · 10%
Sprzedaż1 · 10%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 10%
Zarządzanie projektami i programami1 · 10%
Kraje
Stany Zjednoczone10
Miasta
Williamsburg8
Santa Monica5
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Growth Marketing Manager- USD 130K–165K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Senior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Analyst, State Dispute Operations- USD 26–30 / godz.
- Zdalnie
- tylko USA
- Mid
- Operacje i administracja
Oryginał: Associate General Counsel- USD 200K–225K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Junior
- Finanse i prawo
Oryginał: Senior Full-Stack Engineer (Case Strategy)- USD 190K–220K / rok
- Hybrydowo
- Senior
- Full-stack
Oryginał: Financial Data Analyst- USD 125K–170K / rok
- Hybrydowo
- Mid
- Data i Machine Learning
- SQL
Oryginał: Regional Sales Executive- USD 300K–325K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Sprzedaż
Oryginał: Optimization Analyst (Eligibility Focus)- USD 85K–105K / rok
- Hybrydowo
- Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Implementation Manager- USD 120K–140K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Senior
- Zarządzanie projektami i programami
Oryginał: Accounts Payable Analyst- USD 80K–100K / rok
- Hybrydowo
- Mid
- Finanse i prawo
Oryginał: IT Manager- USD 130K–175K / rok
- Hybrydowo
- Staff
- Wsparcie IT i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 146, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 19:06 UTC, treść: 373674 bajtów.