Solvd
12 otwartych stanowisk75% zdalnieArgentynaPolskaBrazylia
Fintech i płatnościFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 92% z 12 stanowisk
Data i Machine Learning25%
QA i testowanie25%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura17%
Sprzedaż8%
Backend8%
Wsparcie IT i administracja8%
Programowanie (ogólne)8%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (12)
12oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
12odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-05)
30otwarte na stronie, w dowolnym wieku
39mediana wieku, dni
92%IT (11)
50%w Europie (6)
75%zdalnie
8%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 30 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 419 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie9 · 75%
Hybrydowo2 · 17%
Nie podano trybu pracy1 · 8%
Poziom doświadczenia
Senior7 · 58%
Mid2 · 17%
Staff2 · 17%
Obszar
Data i Machine Learning3 · 25%
QA i testowanie3 · 25%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura2 · 17%
Sprzedaż1 · 8%
Programowanie (ogólne)1 · 8%
Backend1 · 8%
Wsparcie IT i administracja1 · 8%
Kraje
Argentyna6
Polska6
Brazylia4
Ukraina4
Stany Zjednoczone3
Kolumbia3
Indie3
Gruzja2
Miasta
Pune2
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Enterprise Account Executive
2 dni temuOryginał: Senior Enterprise Account Executive
ZdalnieSeniorSprzedaż
Senior Data Engineer (Snowflake)
3 dni temuOryginał: Senior Data Engineer (Snowflake)
ZdalnieSeniorData i Machine LearningPython
Test Automation Engineer (Web)
4 dni temuOryginał: Test Automation Engineer (Web)
MidQA i testowanieTypeScript
Staff Database Engineer
5 dni temuOryginał: Staff Database Engineer
USD 170K–200K / rokZdalnieStaffProgramowanie (ogólne)
Oryginał: Senior Software Engineer (Elasticsearch, Scala)
ZdalnieSeniorBackendScalaPythonSQL
QA Engineer (AI i Testowanie Funkcji)
9 dni temuOryginał: QA Engineer (AI & Feature Testing)
ZdalnieSeniorQA i testowanie
IT Security Systems Engineer
10 dni temuOryginał: IT Security Systems Engineer
ZdalnieWsparcie IT i administracjaBashPython
Oryginał: Principal Solutions Architect (Cloud, Infrastructure & Data)
ZdalnieStaffDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: Senior CRM Data Analyst / Customer Intelligence Analyst (part-time)
ZdalnieSeniorData i Machine LearningSQL
Senior DevOps Engineer
19 dni temuOryginał: Senior DevOps Engineer
HybrydowoSeniorDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Senior Data Engineer
19 dni temuOryginał: Senior Data Engineer
HybrydowoSeniorData i Machine LearningSQL
Mobile Test Automation Engineer
25 dni temuOryginał: Mobile Test Automation Engineer
ZdalnieMidQA i testowanie
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 248, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:08 UTC, treść: 372643 bajtów.