RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski

← wstecz

Solvd

12 otwartych stanowisk75% zdalnieArgentynaPolskaBrazylia

Fintech i płatnościFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 92% z 12 stanowisk

Data i Machine Learning25%
QA i testowanie25%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura17%
Sprzedaż8%
Backend8%
Wsparcie IT i administracja8%
Programowanie (ogólne)8%
12oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
12odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-05)
30otwarte na stronie, w dowolnym wieku
39mediana wieku, dni
92%IT (11)
50%w Europie (6)
75%zdalnie
8%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 30 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 419 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

112
122
011
022
030
041
051
060
071
081
097
1011

Tryb pracy

Zdalnie9 · 75%
Hybrydowo2 · 17%
Nie podano trybu pracy1 · 8%

Poziom doświadczenia

Senior7 · 58%
Mid2 · 17%
Staff2 · 17%

Obszar

Data i Machine Learning3 · 25%
QA i testowanie3 · 25%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura2 · 17%
Sprzedaż1 · 8%
Programowanie (ogólne)1 · 8%
Backend1 · 8%
Wsparcie IT i administracja1 · 8%

Kraje

Argentyna6
Polska6
Brazylia4
Ukraina4
Stany Zjednoczone3
Kolumbia3
Indie3
Gruzja2

Miasta

Pune2

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Enterprise Account Executive
Solvd·Fintech i płatności·USAoryginał ↗
ZdalnieSeniorSprzedaż
Oryginał: Senior Data Engineer (Snowflake)
Solvd·Fintech i płatności·Argentina | Ukraine | Poland | Brazil | Georgia | Colombiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorData i Machine LearningPython
Oryginał: Test Automation Engineer (Web)
Solvd·Fintech i płatności·Argentina | Poland | Uruguay | Armenia | Romaniaoryginał ↗
MidQA i testowanieTypeScript
Oryginał: Staff Database Engineer
Solvd·Fintech i płatności·USAoryginał ↗
USD 170K–200K / rokZdalnieStaffProgramowanie (ogólne)
Oryginał: Senior Software Engineer (Elasticsearch, Scala)
Solvd·Fintech i płatności·Georgia | Ukraine | Poland | Brazil | Argentina | Colombiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorBackendScalaPythonSQL
Oryginał: QA Engineer (AI & Feature Testing)
Solvd·Fintech i płatności·Argentina | Ukraine | Poland | Braziloryginał ↗
ZdalnieSeniorQA i testowanie
Oryginał: IT Security Systems Engineer
Solvd·Fintech i płatności·Colombia | Brazil | Argentinaoryginał ↗
ZdalnieWsparcie IT i administracjaBashPython
Oryginał: Principal Solutions Architect (Cloud, Infrastructure & Data)
Solvd·Fintech i płatności·USAoryginał ↗
ZdalnieStaffDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: Senior CRM Data Analyst / Customer Intelligence Analyst (part-time)
Solvd·Fintech i płatności·Poland | Ukraine | Indiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorData i Machine LearningSQL
Oryginał: Senior DevOps Engineer
Solvd·Fintech i płatności·Pune, Indiaoryginał ↗
HybrydowoSeniorDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: Senior Data Engineer
Solvd·Fintech i płatności·Pune, Indiaoryginał ↗
HybrydowoSeniorData i Machine LearningSQL
Oryginał: Mobile Test Automation Engineer
Solvd·Fintech i płatności·Poland | Uruguay | Argentina | Armenia | Romaniaoryginał ↗
ZdalnieMidQA i testowanie

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 248, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:08 UTC, treść: 372643 bajtów.