RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 2 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

Tradeify

7 otwartych stanowisk86% zdalnieWielka BrytaniaStany Zjednoczone

Krypto i Web3Firma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 14% z 7 stanowisk

Finanse i prawo29%
Kreacja, media i copywriting29%
Frontend14%
Marketing i komunikacja14%
Inne14%
7oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
18mediana wieku, dni
14%IT (1)
43%w Europie (3)
86%zdalnie
71%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 38 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
094
107

Tryb pracy

Zdalnie6 · 86%
Hybrydowo1 · 14%

Poziom doświadczenia

Junior4 · 57%
Senior2 · 29%
Mid1 · 14%

Obszar

Finanse i prawo2 · 29%
Kreacja, media i copywriting2 · 29%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Frontend1 · 14%

Kraje

Wielka Brytania3
Stany Zjednoczone2

Miasta

Boca Raton1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Affiliate Manager
Tradeify·Krypto i Web3·Remote – UKoryginał ↗
Zdalnietylko Wielka BrytaniaMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Junior Risk & Compliance Analyst
Tradeify·Krypto i Web3·Remote – UKoryginał ↗
Zdalnietylko Wielka BrytaniaJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Livestream Producer
Tradeify·Krypto i Web3·Remote – UKoryginał ↗
USD 30K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaJuniorKreacja, media i copywriting
Oryginał: Junior Compliance & Reporting Specialist
Tradeify·Krypto i Web3·Remote – USAoryginał ↗
USD 70K–80K / rokZdalnietylko USAJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Front-End Engineer
Tradeify·Krypto i Web3·Boca Raton, FLoryginał ↗
USD 120K–155K / rokHybrydowoSeniorFrontendTypeScript
Oryginał: Junior Marketer
Tradeify·Krypto i Web3·Remote – Anywhereoryginał ↗
USD 50K–60K / rokZdalnieJunior
Oryginał: Senior Video Editor
Tradeify·Krypto i Web3·Remote – Anywhereoryginał ↗
USD 60K–65K / rokZdalnieSeniorKreacja, media i copywriting

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 93, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:08 UTC, treść: 138177 bajtów.