Tradeify
7 otwartych stanowisk86% zdalnieWielka BrytaniaStany Zjednoczone
Krypto i Web3Firma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 14% z 7 stanowisk
Finanse i prawo29%
Kreacja, media i copywriting29%
Frontend14%
Marketing i komunikacja14%
Inne14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
7oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
18mediana wieku, dni
14%IT (1)
43%w Europie (3)
86%zdalnie
71%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 38 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 86%
Hybrydowo1 · 14%
Poziom doświadczenia
Junior4 · 57%
Senior2 · 29%
Mid1 · 14%
Obszar
Finanse i prawo2 · 29%
Kreacja, media i copywriting2 · 29%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Frontend1 · 14%
Kraje
Wielka Brytania3
Stany Zjednoczone2
Miasta
Boca Raton1
Oferty z ostatnich 30 dni
Kierownik/czka ds. Afiliacji
7 dni temuOryginał: Affiliate Manager
Zdalnietylko Wielka BrytaniaMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Junior Risk & Compliance Analyst
Zdalnietylko Wielka BrytaniaJuniorFinanse i prawo
Producent/ka Transmisji na Żywo
7 dni temuOryginał: Livestream Producer
USD 30K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaJuniorKreacja, media i copywriting
Oryginał: Junior Compliance & Reporting Specialist
USD 70K–80K / rokZdalnietylko USAJuniorFinanse i prawo
Senior Front-End Engineer
14 dni temuOryginał: Senior Front-End Engineer
USD 120K–155K / rokHybrydowoSeniorFrontendTypeScript
Junior Specjalista/ka ds. Marketingu
18 dni temuOryginał: Junior Marketer
USD 50K–60K / rokZdalnieJunior
Senior Montażysta/ka Wideo
22 dni temuOryginał: Senior Video Editor
USD 60K–65K / rokZdalnieSeniorKreacja, media i copywriting
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 93, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:08 UTC, treść: 138177 bajtów.