RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
This page is available in English.Switch×

← wstecz

Blockchain.com

7 otwartych stanowiskWielka BrytaniaFrancjaArgentyna

Krypto i Web3Firma spoza branży techUdział IT 0% z 7 stanowisk

Marketing i komunikacja50%
Finanse i prawo25%
HR / kadry / rekrutacja12%
Operacje i administracja12%
8oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
45otwarte na stronie, w dowolnym wieku
93mediana wieku, dni
0%IT (0)
75%w Europie (6)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 45 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 903 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
121
010
021
031
045
051
063
0710
0810
091
108

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy8 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%

Obszar

Marketing i komunikacja4 · 50%
Finanse i prawo2 · 25%
Operacje i administracja1 · 12%
HR / kadry / rekrutacja1 · 12%

Kraje

Wielka Brytania5
Francja1
Argentyna1
Stany Zjednoczone1

Miasta

London5
Paris1
Buenos Aires1
Dallas1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Brand Designer (Maternity Cover)
Blockchain.com·Krypto i Web3·Parisoryginał ↗
SeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Junior Team Assistant
Blockchain.com·Krypto i Web3·Londonoryginał ↗
JuniorOperacje i administracja
Oryginał: Talent Acquisition Coordinator
Blockchain.com·Krypto i Web3·Buenos Airesoryginał ↗
HR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Trader, Market Making
Blockchain.com·Krypto i Web3·Londonoryginał ↗
Finanse i prawo
Oryginał: Quantitative Trader
Blockchain.com·Krypto i Web3·Londonoryginał ↗
Finanse i prawo
Oryginał: Head of Institutional Marketing
Blockchain.com·Krypto i Web3·Londonoryginał ↗
StaffMarketing i komunikacja
Oryginał: Product Communications Lead
Blockchain.com·Krypto i Web3·Dallasoryginał ↗
SeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Product Communications Lead
Blockchain.com·Krypto i Web3·Londonoryginał ↗
SeniorMarketing i komunikacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:15 UTC, treść: 413297 bajtów.