RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

curvionblue

5 otwartych stanowisk100% zdalnieStany ZjednoczoneBrazyliaAustralia

Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuSoftware house / agencja / doradztwo ITUdział IT 40% z 5 stanowisk

Data i Machine Learning40%
Sprzedaż20%
HR / kadry / rekrutacja20%
Operacje i administracja20%
5oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
128mediana wieku, dni
40%IT (2)
60%w Europie (3)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 337 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

111
120
011
021
031
040
051
065
070
080
093
103

Tryb pracy

Zdalnie5 · 100%

Poziom doświadczenia

brak danych

Obszar

Data i Machine Learning2 · 40%
Sprzedaż1 · 20%
HR / kadry / rekrutacja1 · 20%
Operacje i administracja1 · 20%

Kraje

Stany Zjednoczone4
Brazylia3
Australia2
Kanada2
Wielka Brytania2
Irlandia2
Nowa Zelandia2
Argentyna1

Miasta

Albuquerque4
Atlanta4
Austin4
Boise4
Boston4
Charlotte4
Chicago4
Columbus4

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Recruiter - Sales
curvionblue·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Remote | Indianapolis | New York | Phoenix | Nashville | Fort Worth | New Zealand | Canada | Boise | Little Rock | Dallas | Ireland | UK | Tampa Bay | Albuquerque | Seattle | Denver | Australia | Houston | San Jose | Oklahoma City | Boston | San Antonio | Atlanta | Brazil | Jacksonville | Austin | Columbus | Miami | Philadelphia | Chicago | El Paso | Las Vegas | Charlotteoryginał ↗
USD 50K–80K / rokZdalnieSprzedaż
Oryginał: Talent Acquisition Specialist
curvionblue·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Remote | Indianapolis | New York | Phoenix | Nashville | Fort Worth | New Zealand | Canada | Boise | Little Rock | Dallas | Ireland | UK | Tampa Bay | Albuquerque | Seattle | Denver | Australia | Houston | San Jose | Oklahoma City | Boston | San Antonio | Atlanta | Brazil | Jacksonville | Austin | Columbus | Miami | Philadelphia | Chicago | El Paso | Las Vegas | Charlotteoryginał ↗
USD 50K–80K / rokZdalnieHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Data & Analytics Engineer
curvionblue·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Philippines | Ukraine | Colombia | Argentina | Venezuela | Ecuador | India | Mexico | South Africa | Paraguay | Chile | Brazil | Peruoryginał ↗
USD 8–10 / godz.ZdalnieData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Revenue Operations Specialist
curvionblue·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Remote | Indianapolis | New York | Phoenix | Nashville | Fort Worth | Boise | Little Rock | Dallas | Tampa Bay | Albuquerque | Seattle | Denver | Houston | Oklahoma City | Boston | San Antonio | Atlanta | Jacksonville | Austin | Columbus | Miami | Philadelphia | Chicago | El Paso | Las Vegas | Charlotteoryginał ↗
USD 72K–100K / rokZdalnieOperacje i administracja
Oryginał: HubSpot Systems & Data Engineer
curvionblue·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Remote | Indianapolis | New York | Phoenix | Nashville | Fort Worth | Boise | Little Rock | Dallas | Tampa Bay | Albuquerque | Seattle | Denver | Houston | Oklahoma City | Boston | San Antonio | Atlanta | Jacksonville | Austin | Columbus | Miami | Philadelphia | Chicago | El Paso | Las Vegas | Charlotteoryginał ↗
USD 72K–100K / rokZdalnieData i Machine Learning

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 92, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 03:09 UTC, treść: 304169 bajtów.