curvionblue
5 otwartych stanowisk100% zdalnieStany ZjednoczoneBrazyliaAustralia
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuSoftware house / agencja / doradztwo ITUdział IT 40% z 5 stanowisk
Data i Machine Learning40%
Sprzedaż20%
HR / kadry / rekrutacja20%
Operacje i administracja20%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (5)
5oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
128mediana wieku, dni
40%IT (2)
60%w Europie (3)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 337 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 100%
Poziom doświadczenia
brak danych
Obszar
Data i Machine Learning2 · 40%
Sprzedaż1 · 20%
HR / kadry / rekrutacja1 · 20%
Operacje i administracja1 · 20%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Brazylia3
Australia2
Kanada2
Wielka Brytania2
Irlandia2
Nowa Zelandia2
Argentyna1
Miasta
Albuquerque4
Atlanta4
Austin4
Boise4
Boston4
Charlotte4
Chicago4
Columbus4
Oferty z ostatnich 30 dni
Specjalista/ka ds. Talent Acquisition
9 dni temuOryginał: Talent Acquisition Specialist
USD 50K–80K / rokZdalnieHR / kadry / rekrutacja
Data & Analytics Engineer
22 dni temuOryginał: Data & Analytics Engineer
USD 8–10 / godz.ZdalnieData i Machine LearningPythonSQL
Specjalista/ka ds. Revenue Operations
24 dni temuOryginał: Revenue Operations Specialist
USD 72K–100K / rokZdalnieOperacje i administracja
HubSpot Systems & Data Engineer
24 dni temuOryginał: HubSpot Systems & Data Engineer
USD 72K–100K / rokZdalnieData i Machine Learning
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 92, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 03:09 UTC, treść: 304169 bajtów.