TERRA
6 otwartych stanowisk100% zdalnie
Gry i zakładyFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 6 stanowisk
Kreacja, media i copywriting33%
QA i testowanie17%
Finanse i prawo17%
Inne33%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
10otwarte na stronie, w dowolnym wieku
28mediana wieku, dni
17%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 10 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 65 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid1 · 17%
Obszar
Kreacja, media i copywriting2 · 33%
QA i testowanie1 · 17%
Finanse i prawo1 · 17%
Kraje
brak danych
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: US English to Slovak Freelance Videogame Localizers
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Translators, Editors & MTPE Specialists
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Recenzent/ka Audio QA Napisów (ASREC)
17 dni temuOryginał: Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
ZdalnieQA i testowanie
Oryginał: US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
ZdalnieFinanse i prawo
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 102, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 14:08 UTC, treść: 67319 bajtów.