RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 4 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

TERRA

6 otwartych stanowisk100% zdalnie

Gry i zakładyFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 6 stanowisk

Kreacja, media i copywriting33%
QA i testowanie17%
Finanse i prawo17%
Inne33%
6oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
10otwarte na stronie, w dowolnym wieku
28mediana wieku, dni
17%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 10 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 65 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
092
105

Tryb pracy

Zdalnie6 · 100%

Poziom doświadczenia

Mid1 · 17%

Obszar

Kreacja, media i copywriting2 · 33%
QA i testowanie1 · 17%
Finanse i prawo1 · 17%

Kraje

brak danych

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: US English to Slovak Freelance Videogame Localizers
TERRA·Gry i zakłady·Remoteoryginał ↗
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Subtitlers
TERRA·Gry i zakłady·Worldwideoryginał ↗
Zdalniewymagany: hiszpański
Oryginał: Translators, Editors & MTPE Specialists
TERRA·Gry i zakłady·Worldwideoryginał ↗
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
TERRA·Gry i zakłady·Worldwideoryginał ↗
ZdalnieQA i testowanie
Oryginał: US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
TERRA·Gry i zakłady·Remoteoryginał ↗
ZdalnieFinanse i prawo

Tester/ka LQA

28 dni temu
Oryginał: LQA testers
TERRA·Gry i zakłady·Worldwideoryginał ↗
ZdalnieMid

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 102, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 14:08 UTC, treść: 67319 bajtów.