Coder
10 otwartych stanowisk80% zdalnieStany ZjednoczoneWielka Brytania
Oprogramowanie dla firm (SaaS)Firma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 20% z 10 stanowisk
HR / kadry / rekrutacja30%
Customer Success i obsługa klienta30%
Sprzedaż20%
Operacje i administracja10%
Programowanie (ogólne)10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
10oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
27otwarte na stronie, w dowolnym wieku
42mediana wieku, dni
20%IT (2)
20%w Europie (2)
80%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 27 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 87 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie8 · 80%
Hybrydowo1 · 10%
Nie podano trybu pracy1 · 10%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 50%
Mid1 · 10%
Staff1 · 10%
Obszar
HR / kadry / rekrutacja3 · 30%
Customer Success i obsługa klienta3 · 30%
Sprzedaż2 · 20%
Operacje i administracja1 · 10%
Programowanie (ogólne)1 · 10%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Wielka Brytania2
Miasta
London2
Austin2
Oferty z ostatnich 30 dni
Asystent/ka Zarządu
12 godz. temuOryginał: Executive Assistant
USD 66K–106K / rokZdalnieSeniorOperacje i administracja
Program Manager Onboardingu Sprzedaży
14 godz. temuOryginał: Sales Onboarding Program Manager
USD 91K–141K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka ds. Sales Enablement
17 godz. temuOryginał: Sales Enablement Manager
GBP 65K–87K / rokHybrydowoMidSprzedaż
Generalista/ka HR (London)
4 dni temuOryginał: HR Generalist (London)
GBP 56K–75K / rokZdalnieHR / kadry / rekrutacja
Senior HR Business Partner (Austin)
4 dni temuOryginał: Senior HR Business Partner (Austin)
USD 133K–180K / rokZdalnieSeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Software Engineering Manager (Agentic Engineering, US Eastern)
USD 171K–269K / rokZdalnieStaffProgramowanie (ogólne)GolangTypeScript
Oryginał: Recruiting Coordinator (Contract-to-hire)
USD 72K–98K / rokZdalnieHR / kadry / rekrutacja
Senior Customer Success Manager
8 dni temuOryginał: Senior Customer Success Manager
USD 112K–170K / rokZdalnieSeniorCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Senior Strategic Customer Success Manager
USD 139K–201K / rokZdalnieSeniorCustomer Success i obsługa klienta
Senior Customer Support Engineer
14 dni temuOryginał: Senior Customer Support Engineer
USD 128K–194K / rokSeniorCustomer Success i obsługa klientaBashPythonRuby
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 148, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 12:05 UTC, treść: 488078 bajtów.