RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 2 min temu
Polski

← wstecz

E Source

6 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone

Energetyka i klimatFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk

Operacje i administracja50%
Strategia, doradztwo i analiza33%
Zarząd i kadra kierownicza17%
6oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
15otwarte na stronie, w dowolnym wieku
38mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
50%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 15 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 180 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
041
050
061
071
083
095
104

Tryb pracy

Zdalnie6 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 33%
Junior2 · 33%
Staff1 · 17%
Mid1 · 17%

Obszar

Operacje i administracja3 · 50%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 33%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 17%

Kraje

Stany Zjednoczone3

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Lead Analyst, Technology Assessment Service
E Source·Energetyka i klimat·United Statesoryginał ↗
ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Director, Customer Energy Solutions
E Source·Energetyka i klimat·United Statesoryginał ↗
ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Associate Consultant, Customer Energy Solutions
E Source·Energetyka i klimat·United Statesoryginał ↗
ZdalnieJuniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Transmission System Planning Consultant
E Source·Energetyka i klimat·Remoteoryginał ↗
USD 160K–220K / rokZdalnieSeniorOperacje i administracja
Oryginał: Junior System Planning Consultant
E Source·Energetyka i klimat·Remoteoryginał ↗
USD 120K–150K / rokZdalnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Transmission System Planning Consultant
E Source·Energetyka i klimat·Remoteoryginał ↗
USD 140K–180K / rokZdalnieMidOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:06 UTC, treść: 282462 bajtów.