E Source
6 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone
Energetyka i klimatFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk
Operacje i administracja50%
Strategia, doradztwo i analiza33%
Zarząd i kadra kierownicza17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
15otwarte na stronie, w dowolnym wieku
38mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
50%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 15 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 180 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 33%
Junior2 · 33%
Staff1 · 17%
Mid1 · 17%
Obszar
Operacje i administracja3 · 50%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 33%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 17%
Kraje
Stany Zjednoczone3
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Lead Analityk/czka, Usługa Oceny Technologii
1 dzień temuOryginał: Lead Analyst, Technology Assessment Service
ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Director, Customer Energy Solutions
ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Associate Consultant, Customer Energy Solutions
ZdalnieJuniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Transmission System Planning Consultant
USD 160K–220K / rokZdalnieSeniorOperacje i administracja
Junior Konsultant/ka ds. Planowania Systemów
25 dni temuOryginał: Junior System Planning Consultant
USD 120K–150K / rokZdalnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Transmission System Planning Consultant
USD 140K–180K / rokZdalnieMidOperacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:06 UTC, treść: 282462 bajtów.