RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Den här sidan finns på Svenska.Byt×

← wstecz

Auvaria

2 otwarte stanowiska100% zdalnieAustriaNiemcyStany Zjednoczone

Branża nieznanaFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 50% z 2 stanowisk

Data i Machine Learning60%
Marketing i komunikacja40%
5oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
2odrębne stanowiska (po 2.5 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-02)
6otwarte na stronie, w dowolnym wieku
21mediana wieku, dni
60%IT (3)
80%w Europie (4)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 6 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 268 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
011
020
030
040
050
060
070
080
091
104

Tryb pracy

Zdalnie5 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 60%
Junior2 · 40%

Obszar

Data i Machine Learning3 · 60%
Marketing i komunikacja2 · 40%

Kraje

Austria2
Niemcy2
Stany Zjednoczone2

Miasta

Vienna2
Munich1
Hamburg1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Strategic Demand Generation Representative (SDG) - DACH (f/m/d)
Auvaria·Wien | Remote (AT)oryginał ↗
ZdalnieJuniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
Auvaria·München | Remote (DE)oryginał ↗
ZdalnieSeniorData i Machine Learning
Oryginał: Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
Auvaria·Hamburg | Remote (DE)oryginał ↗
ZdalnieSeniorData i Machine Learning
Oryginał: Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
Auvaria·Wien | Remote (AT)oryginał ↗
ZdalnieSeniorData i Machine Learning
Oryginał: Strategic Demand Generation Representative (SDG) | CEE (f/m/d)
ZdalnieJuniorMarketing i komunikacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 81, błędy: 1. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:05 UTC, treść: 11718 bajtów.