Auvaria
2 otwarte stanowiska100% zdalnieAustriaNiemcyStany Zjednoczone
Branża nieznanaFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 50% z 2 stanowisk
Data i Machine Learning60%
Marketing i komunikacja40%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (2)
5oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
2odrębne stanowiska (po 2.5 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-02)
6otwarte na stronie, w dowolnym wieku
21mediana wieku, dni
60%IT (3)
80%w Europie (4)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 6 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 268 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 60%
Junior2 · 40%
Obszar
Data i Machine Learning3 · 60%
Marketing i komunikacja2 · 40%
Kraje
Austria2
Niemcy2
Stany Zjednoczone2
Miasta
Vienna2
Munich1
Hamburg1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Strategic Demand Generation Representative (SDG) - DACH (f/m/d)
ZdalnieJuniorMarketing i komunikacja
Senior Architekt Rozwiązań - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), znajomość niemieckiego
21 dni temuOryginał: Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
ZdalnieSeniorData i Machine Learning
Senior Architekt Rozwiązań - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), znajomość niemieckiego
21 dni temuOryginał: Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
ZdalnieSeniorData i Machine Learning
Senior Architekt Rozwiązań - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), znajomość niemieckiego
21 dni temuOryginał: Senior Solutions Architect - Data & AI Engineer (f/m/d, 4-Days-Week), German Speaking
ZdalnieSeniorData i Machine Learning
Oryginał: Strategic Demand Generation Representative (SDG) | CEE (f/m/d)
ZdalnieJuniorMarketing i komunikacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 81, błędy: 1. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:05 UTC, treść: 11718 bajtów.